ZAJĘCIA

DZIECI I MŁODZIEŻ:

0

TANECZNY MIX

Zajęcia przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Oparte są na technikach jazzu, baletu, tańca towarzyskiego oraz nowoczesnego. Pozwalają dzieciom zapoznać się ze wszystkimi stylami, oraz rozwijać się w każdym z nich przed wyborem jednego. Zajęcia połączone są również z zabawami ruchowymi i rytmicznymi. Prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z odpowiednim podejściem pedagogicznym. Robimy wszystko aby każdy maluch wyszedł z zajęć uśmiechnięty i od razu myślał o kolejnych.


HIP-HOP 

Charakterystyczną cechą tego tańca jest mocna praca nóg na ugiętych kolanach w połączeniu z płynna izolacją górnych partii ciała. Styl ten jest bardzo widowiskowy i różnorodny. Są to zajęcia dla wszystkich miłośników muzyki hip-hop, r’n’b i soul. Jeżeli pragniesz tańczyć jak Twoje ulubione telewizyjne gwiazdy, to są zajęcia dla Ciebie!

BREAKDANCE

Styl wymagający dobrych predyspozycji fizycznych, kondycji oraz wysokiego poczucia rytmu. Ruchy w breakdance dzielimy na cztery podstawowe elementy: toprock, power moves, freeze i footwork. W pewnym momencie zaawansowania ruchy można tworzyć samemu, odpowiednio interpretując muzykę. Zajęcia kierowane są do dzieci i młodzieży, pełnych energii i sprawności fizycznej, jak i do osób, które tą sprawność chcą nabyć poprzez nasze zajęcia. 

AKROBATYKA

Akrobatyka to najbardziej ogólnorozwojowa dyscyplina. Rozwijają podstawowe zdolności motoryczne człowieka, takie jak: siła, wytrzymałość, szybkość, zwinność oraz cechy poboczne: skoczność, zręczność – koordynacja ruchowa, gibkość.  Ćwiczenia akrobatyczne działają ogólnorozwojowo i wszechstronnie i są idealnym przygotowaniem motorycznym do uprawiania rożnych dyscyplin sportowych.

 

DOROŚLI SOLO:

ENERGETIC LATINO SOLO

To zajęcia idealne dla osób, które chcą zadbać o swoją kondycję, zrzucić zbędne kilogramy, czy zadbać o swoją sylwetkę. Poznasz na nich bardzo proste taneczne kroki takich tańców jak: samba, cha-cha, salsa, jive, bachata, rumba. Krótkie, nieskomplikowane choreografie powtarzane będą od najwolniejszego do aż najszybszego tempa by jeszcze bardziej się zmęczyć, a to wszystko przy latynoskiej muzyce! To prawdziwa mieszanka wybuchowa! Tu muzyka gra przez cały czas, a my połączymy to co najlepsze w tańcu i fitnessie! Na tych zajęciach endorfiny będą krążyć w powietrzu, a my poczujemy co znaczy pozytywne zmęczenie. 

LATIN SEXY DANCE

To zajęcia dla wszystkich, którzy chcą poznać swoje ciało, jego pracę, nauczyć się poruszać zmysłowo. To nieskomplikowane choreografie na bazie tańców latynoskich z dodatkiem nutki seksapilu. Tu poznasz poznasz pracę rąk, bioder, uruchomisz swoje ciało! 

JUMP & DANCE

To zajęcia dla osób, które chcą zadbać o swoją sylwetkę, kondycję i formę. Zaczynamy dość energiczną rozgrzewką z wykorzystaniem trampolin, by później przejść do części z ćwiczeniami na wszystkie partie ciała, w to wszystko wplatając również odrobinę tańca i latynoskich rytmów, a cały trening kończymy spokojnym rozciąganiem.

2

JUMP4FIT TRAMPOLINY:

Skakanie na trampolinie kojarzy ci się tylko z dziecięcą zabawą? To błąd! Specjaliści od fitness przekonują, że dzięki tej niepozornej czynności możesz nie tylko poprawić gibkość i koordynację, ale także szybciej spalić zbędne kalorie.

NA CZYM POLEGAJĄ ĆWICZENIA NA TRAMPOLINIE, CZYLI JUMPING FITNESS?

Jumping fitness to specjalnie opracowany system treningowy, który pomaga wzmacniać i kształtować sylwetkę przy jednoczesnym czerpaniu frajdy ze skakania. Do treningu wykorzystywana jest jednoosobowa trampolina o małych rozmiarach, na której wykonuje się ćwiczenia zaczerpnięte z różnych dyscyplin sportowych. Najczęściej jest to kombinacja wolnych i szybkich skoków, ćwiczeń znanych z aerobiku i dynamicznych „biegów” w miejscu.

Dzięki różnorodnej technice jumping fitness zapewnia wszechstronny trening całego ciała, zwiększając zarówno ogólną sprawność, jak i poprawiając kondycję.

ZALETY ĆWICZEŃ NA TRAMPOLINIE

Udowodniono, że skakanie na trampolinie jest dziesięć razy skuteczniejsze niż bieganie. Jak to możliwe? Dzięki nieustannym zmianom grawitacji więcej mięśni jest jednocześnie zaangażowanych w ruch, przez co podnosi się efektywność ćwiczeń. Co więcej, w czasie godzinnego treningu jumping fitness możemy spalić aż 800 kcal! Jeśli więc szukasz sposobu na skuteczną utratę kilogramów, ten typ ćwiczeń jest dla ciebie idealny.

Dlaczego warto ćwiczyć na trampolinie?

– spala ogromną ilość kalorii, dzięki czemu tracimy zbędne kilogramy,

– przyspiesza przemianę materii, stymuluje procesy trawienne i przyczynia się do uwalniania toksyn z organizmu,

– dotlenia organizm i zwiększa jego wydolność,

– ćwiczenia angażują większość mięśni, dzięki czemu ciało stanie się zgrabniejsze i jędrniejsze,

– zwiększa koordynację ruchową,

– nie obciążają stawów,

-zmniejsza poziom stresu, może to dziwnie zabrzmi ale ODPRĘŻA! Daje maksymalnego energetycznego kopa i mnóstwo radości.

Kto raz spróbuje, nie będzie chciał przestać.

Przeciwwskazania:

Ta forma ćwiczeń nie jest zalecana osobom z dużą nadwagą, mającym problemy z krążeniem, cierpiącym na zwyrodnienia stawów lub na choroby układu oddechowego (m.in. astma).

DOROŚLI pary:

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Kurs ten przeznaczony jest zarówno dla narzeczonych jak i małżeństw z wieloletnim stażem. Kurs ten możesz kontynuować z miesiąca na miesiąc w grupie Hobby Dance, ucząc się takich tańców jak: walc angielski, walc wiedeński, tango, cha-cha-cha, salsa, bachata, jive. Jeżeli i Was obejmie taneczne szaleństwo Wasza przygoda z tańcem może potrwać tak długo jak będziecie chcieli!

TANIEC UŻYTKOWY

Taniec użytkowy- to połączenie disco foxa i disco samby. Jest to rodzaj tańca, który możemy wykorzystać w każdym miejscu o każdej porze. Na weselach, imprezach itp. Kursanci na zajęciach nauczą się kroków podstawowych, ciekawych przejść, a także prowadzenia w parze. Pomożemy Państwu poczuć rytm i nauczyć się poruszać na parkiecie. Na zajęciach panuje radosna atmosfera, kursanci chętnie integrują się w grupie, a wszystko za sprawą pozytywnego podejścia instruktora i świetnej, nowoczesnej muzyki, w rytm której wirujemy na parkiecie.

HOBBY DANCE

Są to specjalne grupy dla osób chcących kontynuować taneczną przygodę. Na zajęciach poznajemy takie tańce jak: salsa, cha-cha, jive, walc angielski, walc wiedeński, foxtrot, quickstep, samba, rumba, paso-doble. Grupy Hobby Dance to nie tylko przygoda z tańcem, ale również sposób na zawarcie nowych znajomości i wspólne zabawy ludzi ze wspólną pasją.

PIERWSZY TANIEC 

Zajęcia indywidualne dla wszystkich par, które marzą o niepowtarzalnej choreografii Pierwszego Tańca na swoim ślubie. Para do swojej dyspozycji ma instruktora, który stworzy Pierwszy Taniec według Waszych upodobań. Termin i godzina zajęć jest w miarę możliwości dopasowywana w zależności od dyspozycyjności Młodej Pary. 

Couple dancing on their wedding day

Skontaktuj się z nami!

Przyjdź do nas!