O nas

Sfera Tańca to profesjonalne miejsce idealnie przystosowane do nauki tańca, pod okiem wykwalifikowanej kadry.
Tutaj spędzisz czas w miłej i pełnej pozytywnej energii atmosferze, o którą dba nasza kadra. Sprawimy, że zakochasz się w tańcu tak jak my!
Zapewnimy Ci dostęp do wykwalifikowanej kadry z najwyższymi tytułami, stwarzającej niepowtarzalny klimat do stawiania tanecznych kroków, przy rytmach najnowszej muzyki tanecznej.
Posiadamy 2 sale taneczne, na każdej z nich ściana luster.
Sale mają bardzo elegancki, świeży wygląd.
Dysponujemy jedną szatnią męską oraz jedną damską, w pobliżu, których znajduje się toaleta.
W naszej poczekalni mogą zrelaksować się Państwo słuchając muzyki, przeglądając czasopisma lub czytając książkę.
Tuż obok znajduje się kącik zabaw dla najmłodszych klientów. Naszym niewątpliwym atutem jest bardo dobra lokalizacja w centrum miasta, a co za tym idzie łatwy i szybki dojazd zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej.
Mieścimy się przy ulicy Wasilkowskiej 1 w pobliżu przystanków takich autobusów: 3,6,9,13,16,100,108.
Posiadamy również bezpłatne miejsca parkingowe wokół budynku.

NASZA KADRA:

ŁUKASZ WIĘCEK

Początek kariery tanecznej to miasto Inowrocław, gdzie jako nastolatek Łukasz rozpoczął swoją przygodę z bboingiem. Wraz z ekipą oraz jako solista odniósł sukcesy na takich imprezach jak m.in.: Rytm Ulicy, Dzień Prawdy, No Drugs, Wirująca Strefa i Mistrzostwa Polski.

W 2007r. Łukasz przeniósł się do Białegostoku i otwierzył się na inne style tańca. Szybko rozwinął się jako tancerz i choreograf, ukończył kurs instruktora tańca. Przez wiele lat uczestniczył w licznych projektach tanecznych m.in. występy w spektaklu, pokazy, teledyski, koncerty. Zdobytą przez lata wiedzę i doświadczenie postanowił przekazywać innym i wraz z żoną – Eweliną Więcek-Pożarską otworzył Sferę Tańca. Łukasz i Ewelina poprzez swoją pasję stworzyli miejsce idealne do nauki tańca.

EWELINA WIĘCEK-POŻARSKA

Tańczy od 6 roku życia – najpierw w przedszkolu, a następnie w Białostockim Ośrodku Tańca.

Ma na swoim koncie liczne sukcesy na parkietach krajowych ( reprezentowała takie miasta jak Gliwice, Białystok, Warszawa) jak i zagranicznych.
Pierwszym były tytuły Mistrza Okręgu i Białegostoku, następnie 4 miejsce na Otwartych Mistrzostwach Litwy.

Największe sukcesy odniosła w kategorii Juniorów Starszych w 2004r.:
– 4 miejsce na Mistrzostwach Polski w Tańcach Standardowych we Wrocławiu,
– 4 miejsce na Mistrzostwach Polski w Tańcach Latynoamerykańskich w Jeleniej Górze,
– 4 miejsce na Mistrzostwach Polski w 10 tańcach w Rzeszowie
– liczne wygrane na turniejach z cyklu Grand Prix Polski
– kolejne tytuły Mistrza Okręgu i Białegostoku.

Dużym sukcesem również była możliwość wzięcia udziału w Mistrzostwach Świata w Tańcach Standardowych w 2004 r w Hiszpanii, gdzie zajęła wraz z ówczesnym partnerem 30 miejsce.
Po zakończeniu aktywnej przygody na parkietach turniejowych w 2008 r ukończyła Kwalifikacyjny Kurs Instruktorski, rozpoczęła pracę trenerską. W 2012 roku ukończyła Kurs Instruktora Zumby. Aktualnie specjalizuje się w przygotowywaniu par do Ich Pierwszego Tańca!
KAROLINA


KAROLINA STASIEŁUK-GRYC

Swoją historię z tańcem rozpoczęła mając 9 lat i kontynuuje ją do dziś. Wielokrotna zwyciężczyni Mistrzostw Okręgu Podlaskiego. Wiele razy znalazła się na podium na turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Posiada klasę taneczną „A”.

Swoje umiejętności taneczne szkoliła pod okiem wielu trenerów min. Huberta Pierzchało i Magdy Pożarskiej, Mariusza i Beaty Grzejszczak, Ewy Szabatin, Kiejstuta Brazis,Leszka Romankiewicza i wielu innych.

Swoją pasję do tańca przekazuje od paru lat jako dyplomowany instruktor, a także choreograf. Nauka innych pozwala jej spełnić się w swojej pasji.

Skontaktuj się z nami!

Przyjdź do nas!