O nas

SFERA DOBREJ ZABAWY TO MIEJSCE PEŁNE POZYTYWNEJ ENERGII I KREATYWNYCH SPOSOBÓW NA SPĘDZANIE WOLNEGO CZASU!

Tutaj spędzisz czas w miłej i pełnej pozytywnej energii atmosferze, o którą dba nasza WYKWALIFIKOWANA I ŚWIETNIE PRZYGOTOWANA Kadra.

Organizujemy wyjazdowe AKADEMIE DOBREJ ZABAWY w każde lato dla dzieci i młodzieży, a także stacjonarne podczas ferii zimowych i wakacji. 

W naszej siedzibie przy ul. Wasilkowskiej 1 posiadamy 2 sale idealne do prowadzenia wszelkich warsztatów i naszych Letnich i Zimowych Akademii Dobrej Zabawy, a także urodzin!

Dysponujemy jedną szatnią męską oraz jedną damską, w pobliżu, których znajduje się toaleta.

Naszym niewątpliwym atutem jest bardo dobra lokalizacja w centrum miasta, a co za tym idzie łatwy i szybki dojazd zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej.

Posiadamy również bezpłatne miejsca parkingowe wokół budynku.

ŁUKASZ WIĘCEK

Pomysłodawcą SFERY DOBREJ ZABAWY jest Łukasz.

Przez wiele lat związany był i nadal jest z tańcem, natomiast od ponad 10 lat jest również wychowawcą i kierownikiem na obozach dla dzieci  i młodzieży. 

Postanowił stworzyć takie wydarzenia, które sprawią, że każde dziecko będzie miało niesamowite wspomnienia!

Łukasza pasją są klocki Lego i wszystko co z nimi związane. Możecie kojarzyć go z programu Lego Masters, w którym zajął 2 miejsce i jako pierwszy w Polsce zdobył szczególną nagrodę- Złoty Klocek.

Swoją pasją postanowił zarażać najmłodszych podczas cyklicznych warsztatów BrickMasters z Mistrzami Budowania, a także podczas organizowanej przez niego Akademii Dobrej Zabawy w każdą zimę i lato!

Skontaktuj się z nami!

Przyjdź do nas!