ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Chcesz aby Twoje dziecko spędzało swój wolny czas robiąc coś kreatywnego, a przy tym świetnie się bawiło?

W takim razie sprawdź naszą ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży!

 

TANECZNY MIX

SŁODZIAKI 4-6 LATKI WTORKI I CZWARTKI GODZ. 17.00

CUKSY 7-9 LATKI WTORKI I CZWARTKI GODZ. 17.50

Zajęcia przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Oparte są na technikach jazzu, baletu, tańca towarzyskiego oraz nowoczesnego. Pozwalają dzieciom zapoznać się ze wszystkimi stylami, oraz rozwijać się w każdym z nich przed wyborem jednego. Zajęcia połączone są również z zabawami ruchowymi i rytmicznymi. Prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z odpowiednim podejściem pedagogicznym. Robimy wszystko aby każdy maluch wyszedł z zajęć uśmiechnięty i od razu myślał o kolejnych.

 

HIP-HOP 

NAJSY 10-14 LATKI WTORKI I CZWARTKI GODZ. 18.45

Charakterystyczną cechą tego tańca jest mocna praca nóg na ugiętych kolanach w połączeniu z płynna izolacją górnych partii ciała. Styl ten jest bardzo widowiskowy i różnorodny. Są to zajęcia dla wszystkich miłośników muzyki hip-hop, r’n’b i soul. Jeżeli pragniesz tańczyć jak Twoje ulubione telewizyjne gwiazdy, to są zajęcia dla Ciebie!

 

BREAKDANCE

KIDSY OD 6 LAT PONIEDZIAŁKI I ŚRODY GODZ. 18.00

LUKRU gr. średnio zaawansowana PONIEDZIAŁKI I ŚRODY GODZ. 18.55

Styl wymagający dobrych predyspozycji fizycznych, kondycji oraz wysokiego poczucia rytmu. Ruchy w breakdance dzielimy na cztery podstawowe elementy: toprock, power moves, freeze i footwork. W pewnym momencie zaawansowania ruchy można tworzyć samemu, odpowiednio interpretując muzykę. Zajęcia kierowane są do dzieci i młodzieży, pełnych energii i sprawności fizycznej, jak i do osób, które tą sprawność chcą nabyć poprzez nasze zajęcia.

 

ZAPISY:

BIURO@SFERATANCA.PL

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!