Zajęcia Solo

Nie masz pary, a chcesz rozpocząć swoją taneczną przygodę?

A może Twoim postanowieniem noworocznym jest zadbanie o swoją kondycję, sylwetkę i zdrowie?

W takim razie sprawdź nasze propozycje zajęć SOLO!

 

ENERGETIC LATINO SOLO

To zajęcia idealne dla osób, które chcą zadbać o swoją kondycję, zrzucić zbędne kilogramy, czy zadbać o swoją sylwetkę. Poznasz na nich bardzo proste taneczne kroki takich tańców jak: samba, cha-cha, salsa, jive, bachata, rumba. Krótkie, nieskomplikowane choreografie powtarzane będą od najwolniejszego do aż najszybszego tempa by jeszcze bardziej się zmęczyć, a to wszystko przy latynoskiej muzyce! To prawdziwa mieszanka wybuchowa! Tu muzyka gra przez cały czas, a my połączymy to co najlepsze w tańcu i fitnessie! Na tych zajęciach endorfiny będą krążyć w powietrzu, a my poczujemy co znaczy pozytywne zmęczenie.

LATIN SEXY DANCE

To zajęcia dla wszystkich, którzy chcą poznać swoje ciało, jego pracę, nauczyć się poruszać zmysłowo. To nieskomplikowane choreografie na bazie tańców latynoskich z dodatkiem nutki seksapilu. Tu poznasz poznasz pracę rąk, bioder, uruchomisz swoje ciało!

BĄDŹ W FORMIE

To zajęcia dla osób, które chcą zadbać o swoją sylwetkę, kondycję i formę. Zaczynamy dość energiczną rozgrzewką, by później przejść do części z ćwiczeniami na wszystkie partie ciała, a zakończyć spokojnym rozciąganiem.

ZAPISY:

BIURO@SFERATANCA.PL

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE ZAJĘCIA JUMP4FIT TRAMPOLINY

TUTAJ: https://sferatanca.pl/2021/11/21/jump4fittrampoliny/